BMW dětské sedačky

BMW dětské sedačky.

V BMW dětských sedačkách si dokonalou bezpečnost a komfort užijí i ti nejmenší cestující. Řada nárazových testů prokázala, že bezpečnostní standardy BMW daleko předčí běžné zákonné požadavky. Všechny BMW dětské sedačky splňují evropské normy pro dětské autosedačky ECE R44.04. Integrované vzduchové polštářky zajišťují dodatečnou ochranu hlavy v případě nárazu a v běžném provozu vynikají svou měkkostí a dokonalým komfortem. Další výhodu poskytuje sedačkám technologie ISOFIX, která nejenže zvyšuje bezpečnost, ale také eliminuje možné problémy s instalací. Technologii ISOFIX lze využít jak pro sedačku Baby Seat 0+, která se připevňuje proti směru jízdy, tak pro Junior Seat 1 v opačném směru. Tato základna zajišťuje stabilitu a bezpečné připevnění sedaček nezávisle na tom, zda jsou instalovány směrem dopředu nebo dozadu. Integrované konektory na sedačce Junior Seat 2/3 umožňují rovněž její připevnění pomocí technologie ISOFIX.

BMW Baby Seat 0+:
Pro novorozence od 0 do 15 měsíců (cca do 13 kg). Lze použít i v letadle. S odnímatelnou sluneční clonou.

BMW Junior Seat 1: 
Pro děti od cca 10 měsíců do 3,5 let (cca 9-18 kg). Vyšší bezpečnost pro děti na zadních sedadlech zajišťuje instalace sedačky proti směru jízdy, lze připevnit i ve směru jízdy.

BMW Junior Seat 2/3:
Pro děti od 3 do 12 let (cca 15-36 kg a 95-150 cm). Lze přizpůsobit tělesným proporcím dítěte. Skládací pro pohodlnější přepravu.

Nabídka (např. Junior Seat 2/3): 9 632,- Kč