THE X1.

Tolik důvodů proč odjet.

 BMW X1 je tady, aby stanovilo nové standardy. A to nejen sportovnosti a designu, ale teď už i v dostupnosti. 

BMW přichází s exkluzivní podzimní nabídkou, díky které si na nové BMW X1 může sáhnout opravdu každý. Ve výhodném balíčku naleznete automatickou převodovku, vyhřívané sedačky, parkovacího asistenta, elektrické víko kufru, 17” lité kola nebo i zadní kameru jako bonus. 

Nechte se oslnit jeho všestranností a praktičností, které v kombinaci s inovativními technologiemi zaručují maximální komfort na každém ujetém metru. 

Kontaktujte svého prodejce a vyberte si své vlastní BMW X1 od 629 900 Kč nebo od 8 900 Kč měsíčně bez DPH na operativní leasing. 

 

PODMÍNKY A DETAILY NABÍDKY. "BMW X1 od 629 900 Kč nebo 8 900 Kč měsíčně".

V případě plné ceny:

Nabídka je platná do 31. 3. 2021. Nabídka platí pouze u participujících dealerů BMW. Ceníková cena modelu BMW X1 sDrive18i je 776 329 Kč. Uvedené ceny jsou bez DPH. Nabídka je platná na všechny motorizace. 

 

V případě operativního leasingu:

Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW X1 sDrive18i za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro plátce DPH. Nabídka platí na limitované množství vozů do 31. 3. 2021. 

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner BMW v České republice.

Součástí bonusové výbavy je automatická převodovka, vyhřívané sedačky, 17“ kola, automatické ovládání dveří zavazadlového prostoru a zadní kamera. 

 

 

Kombinovaná spotřeba paliva pro BMW X1 xDrive18i je 5,5–5,9 l/100 km a kombinované emise CO2 125–133 g/km.