Kariéra.

Jsi také jako my nadšencem značky vozů BMW? Staň se naším kolegou a buď součástí pohodového týmu přátelských a schopných lidí. Nabízíme Ti práci v příjemném a moderním prostředí, a to ve společnosti s mnohaletou tradicí, proto Ti také můžeme nabídnout nadstandardní platové ohodnocení, firemní benefity jako příspěvek na stravování, slevy na firemní výrobky a služby, společné kulturní a volnočasové akce. Nemáš praxi Nevadí. Pokud jsi cílevědomý, jsi týmovým hráčem, máš rád výzvy a s ochotou se učíš novým věcem, pak nám neváhej napsat. Možná hledáme zrovna Tebe.

Svůj životopis pošli na jarosova@acrauto.cz

Pracovník myčky vozů

Náplň práce:
• mytí a čištění exteriéru vozů v autorizovaném servisu
• čištění interiérů vozů
• příprava vozů k prodeji

Co od Tebe očekáváme?
• ukončené SŠ vzdělání nebo výuční list
• zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
• řidičský průkaz sk. B
• manuální zručnost

Elektrikář/Diagnostik

• diagnostika a opravy elektronických závad automobilů
• vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel
• servis a opravy vozidel

Co od tebe očekáváme?
• ukončené SOU s maturitou v oboru automechanik, autoelektrikář, mechatronik, diagnostik
• praxe výhodou
• základní znalost práce na PC
• samostatnost práce
• odpovědný a pozitivní přístup

Co ti nabízíme:
• nadstandardní platové ohodnocení
• firemní benefity (příspěvek na stravování, sleva na firemní výrobky a služby, společné kulturní a volnočasové akce)
• příjemné a moderním pracovním prostředí ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
• pravidelný profesní rozvoj