Náš tým.

Náš tým.

Seznamte se s naším týmem.

  • Recepce 

    Dominika Svobodová
    recepce

    Tel.: +420 387 221 111/Servis:+ 420 387 746 117
    E-Mail: svobodova@acrauto.cz

    Barbora Švihlová
    recepce

    Tel.: +420 387 221 111/Servis:+ 420 387 746 117
    E-Mail: svihlova@acrauto.cz

  • Prodej nových vozů 

    David Kraml
    prodejce nových vozů BMW

    Mobil: +420 727 829 911
    E-Mail: kraml@acrauto.cz

    Jiří Lopata
    prodejce nových vozů BMW

    Mobil: +420 720 935 751
    E-Mail: lopata@acrauto.cz

    Václav Toman
    prodejce nových vozů BMW

    Mobil: +420 602 592 889
    E-Mail: toman@acrauto.cz

    Miroslav Kaňka
    produktový genius

    Mobil: +420 725 845 984
    E-Mail: pg@acrauto.cz

    Bc. Jakub Salčák
    vedoucí prodeje

    Mobil: +420 606 747 118
    E-Mail: salcak@acrauto.cz

    Pavel Lacko
    obchodní ředitel

    Tel.: +420 387 221 111
    E-Mail: lacko@acrauto.cz

  • Prodej a servis motocyklů BMW 

    Pavel Sýkora
    prodejce motocyklů BMW

    Mobil: +420 606 785 470
    E-Mail: sykora@acrauto.cz

    Jiří Fux
    servisní poradce motocyklů BMW

    Mobil: +420 725 782 191
    E-Mail: fux@acrauto.cz

  • BMW Premium Selection a Ojeté vozy 

    Lukáš Tetenka
    prodejce BMW Premium Selection

    Mobil: +420 606 600 626
    E-Mail: tetenka@acrauto.cz

  • Finanční služby 

    Tomáš Kolenský
    finanční specialista

    E-Mail: kolensky@acrauto.cz

  • Servis 

    Jakub Machovec
    přijímací technik BMW

    Mobil: +420 724 009 132
    E-Mail: machovec@acrauto.cz

    Radek Havel
    přijímací technik

    Mobil: +420 606 737 562
    E-Mail: havel@acrauto.cz

    Petr Fyrbach
    servisní poradce BMW, BMW Servicemobile 24

    Mobil: +420 724 020 762
    E-Mail: servis@acrauto.cz

    Jiří Fux
    servisní poradce BMW / MINI / MOTO

    Mobil: +420 725 782 191
    E-Mail: fux@acrauto.cz

    Martin Štícha
    mistr dílny

    E-Mail: sticha@acrauto.cz

    Ing. Simona Reková
    asistentka servisu

    Mobil: +420 724 362 304
    E-Mail: rekova@acrauto.cz

    Magda Pelechová
    garanční technik BMW

    Tel.: +420 387 746 116
    E-Mail: pelechova@acrauto.cz

    Milan Kabele
    vedoucí servisu

    Tel.: +420 387 746 116
    E-Mail: kabele@acrauto.cz

  • Náhradní díly 

    Filip Klíma
    prodej náhradních dílů

    Mobil: +420 725 529 454
    E-Mail: klima@acrauto.cz

  • Administrativní zázemí 

    Jana Pohanková
    asistentka prodeje / dispozice

    Mobil: +420 725 569 315
    E-Mail: pohankova@acrauto.cz

    Michaela Koblencová
    asistentka prodeje / dispozice

    Mobil: +420 725 569 315
    E-Mail: koblencova@acrauto.cz