Náš tým.

Náš tým.

Seznamte se s naším týmem.

  • Vedení společnosti 

    Ing. Šárka Nesvadbová
    ředitelka dealerství

    Tel.: +420 387 221 111
    E-Mail: nesvadbova@acrauto.cz

  • Administrativní zázemí 

    Ing. Simona Reková
    recepce

    Tel.: +420 387 221 111/Servis:+ 420 387 746 117
    E-Mail: rekova@acrauto.cz

    Dominika Svobodová
    recepce

    Tel.: +420 387 221 111/Servis:+ 420 387 746 117
    E-Mail: svobodova@acrauto.cz

  • Prodej 

    Pavel Lacko
    obchodní ředitel

    Tel.: +420 387 221 111
    E-Mail: lacko@acrauto.cz

    Oto Zbudil
    fleetový prodejce

    GSM: +420 724 915 150
    E-Mail: zbudil@acrauto.cz

    Jiří Lopata
    prodejce nových vozů BMW

    GSM: +420 720 935 751
    E-Mail: lopata@acrauto.cz

    Václav Toman
    prodejce nových vozů BMW

    GSM: +420 602 592 889
    E-Mail: toman@acrauto.cz

    David Kraml
    prodejce nových vozů BMW

    GSM: +420 727 829 911
    E-Mail: kraml@acrauto.cz

    Patrik Vačkář
    produktový genius

    GSM: +420 727 976 585
    E-Mail: pg@acrauto.cz

    Pavel Sýkora
    prodejce motocyklů BMW

    GSM: +420 606 785 470
    E-Mail: sykora@acrauto.cz

    Josef Nováček
    prodejce ojetých vozů

    GSM: +420 606 635 596
    E-Mail: novacek@acrauto.cz

    Lukáš Tetenka
    prodejce BMW Premium Selection

    GSM: +420 606 600 626
    E-Mail: tetenka@acrauto.cz

    Eva Rychetská
    dispozice

    GSM: +420 725 569 315
    E-Mail: rychetska@acrauto.cz

    Kristýna Schmiedová
    asistentka prodeje / dispozice

    GSM: +420 725 569 315
    E-Mail: schmiedova@acrauto.cz

    Tomáš Kolenský
    finanční specialista

    E-Mail: kolensky@acrauto.cz

  • Servis 

    Milan Kabele
    vedoucí servisu

    Tel.: +420 387 746 116
    E-Mail: kabele@acrauto.cz

    Magda Pelechová
    garanční technik BMW

    Tel.: +420 387 746 116
    E-Mail: pelechova@acrauto.cz

    Jakub Machovec
    přijímací technik BMW

    GSM: +420 724 009 132
    E-Mail: machovec@acrauto.cz

    Petr Fyrbach
    servisní poradce BMW, BMW Servicemobile 24

    GSM: +420 724 020 762
    E-Mail: servis@acrauto.cz

    Jiří Fux
    servisní poradce BMW / MINI

    GSM: +420 725 782 191
    E-Mail: fux@acrauto.cz

    Martin Štícha
    mistr dílny

    E-Mail: sticha@acrauto.cz

    Jana Holubová
    asistentka servisu

    GSM: +420 724 362 304
    E-Mail: holubova@acrauto.cz

  • Náhradní díly 

    Filip Klíma
    prodej náhradních dílů

    GSM: +420 725 529 454
    E-Mail: klima@acrauto.cz